Україна, Київ, 04128

gallery/attachments-Image-PP_logo_1

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45

+38 (044) 224-60-46

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Труби каналізаційні

Труби пластикові та чавунні для безнапірної каналізації

В даний час в будівництві каналізаційних систем металеві труби практично не використовуються. Їм на зміну прийшли пластикові - поліетиленові, полівінілхлоридні та поліпропіленові каналізаційні труби.

Пластикові труби для каналізацій, забезпечують герметичність і надійність комунікацій. Легко витримують будь-які хімічні впливи, вони міцні, легкі, не схильні до корозії.

Крім того, сучасні пластикові каналізаційні труби мають наступні переваги:

екологічність;

підвищена стійкість до впливів агресивних середовищ;

забезпечення високої електроізоляції;

малу вагу;

простота, а також зручність транспортування і монтажу;

довговічність.

Труби для каналізації із пластику можна стикувати з чавунними трубами перехідниками з пластика і чавуну, що дає можливість застосовувати ці труби в старих будинках.
Пластикові каналізаційні труби виготовляються з різних матеріалів: полівінілхлорид (ПВХ), поліпропілен (PPR), поліетилен високого тиску (ПВД), але найбільшого поширення набули труби з поліпропілену і полівінілхлориду.

Труби каналізаційні з поліпропілену використовуються при монтажі систем внутрішньої каналізації в будинках масового та індивідуального житлового будівництва; в типових будівлях громадського призначення; для монтажу стояків і відвідних трубопроводів від санітарних приладів в санітарно-технічних кабінах; для монтажу каналізаційних трубопроводів в підземній частині будівель і т. д.

Труби каналізаційні з ПВХ використовуються при монтажі систем зовнішньої каналізації від будівель до магістральних трубопроводів, при прокладці вуличних каналізаційних і зливостічних мереж, при монтажі зливостоків всередині приміщень.

Останнім часом великої популярності при монтажі зовнішніх безнапірних каналізаційних мереж придбали двошарові гофровані труби з поліетилену і поліпропілену. Їх застосування обумовлено високою кільцевою жорсткістю, міцністю, гнучкістю і невеликою вагою, що дозволяє використовувати їх для прокладання каналізаційних мереж глибокого залягання.

Використання пластикових каналізаційних труб дозволяє проводити швидкий, технологічний і надійний монтаж систем каналізації.

Для зручності проектування в світі прийнято поділ безнапірних полімерних труб на експлуатаційні класи SN 4, SN 8, SN 16 по параметру кільцевої жорсткості труб. Так, до класу SN 4 відносяться труби з кільцевою жорсткістю на менш 4 кН / м2, а до класу SN 8 - труби з кільцевою жорсткістю 8 кН / м2.