Україна, Київ, 04128

gallery/attachments-Image-PP_logo_1

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45

+38 (044) 224-60-46

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Труби чавунні для каналізації

gallery/duker-pipes

Безраструбная чавунні труби Duker для внутрішньої каналізації та водовідведення

Компанія Duker зробила революцію на ринку будівельних і монтажних матеріалів, почавши виробництво безраструбная чавунних каналізаційних труб, які в 1967 р вперше отримали сертифікат PA-I 1 609.
Сучасні каналізаційні труби Duker, як і раніше, відрізняються надійністю і якістю, що забезпечує відведення води з прибудинкових територій і будинків. Система відповідає стандарту DIN EN 877.

Що таке труби Duker труби? Це безраструбная труби з чавуну, які з'єднуються між собою спеціальними хомутами. Хомути для труб виготовляються з каучуку, в основі якого лежить сополімер етилену, пропілену та дієнового мономера (EPDM). Цьому виду каучуку характерна не воспріімчмвость до впливу хімічних елементів. Ще один основний компонент, який входить до складу хомутів для труб - високоякісна нержавіюча сталь, що дозволяє з легкістю протистояти навантаженням і підвищеного тиску.

Ця особливість труб дозволяє без особливих труднощів зібрати або розібрати систему, потрібно всього лише зняти хомут і звільнити потрібний елемент.

Технічні характеристики:

Щільність: приблизно 7,2 кг / дм3 (71,5 КН / м3)
Мінімальна міцність на розрив: 150 МПа для фітингів, 200 МПа для труб
Міцність на стиск: приблизно 3 4-кратне значення мінімальної міцності на розрив
Міцність на зріз: 1,1-1,6- кратне значення мінімальної міцності на розрив
Ударна міцність: 350 МПа (для DN <250); або 332 МПа (для DN? 250)
Коефіцієнт пуассона: 0,3
Коефіцієнт лінійного розширення: 0,0105 мм / мК (в діапазоні від 0 ° C до 100 ° C)
Коефіцієнт теплопровідності: 50-60 Вт / мК (при 20 ° C)
Модуль пружності: 8 x 104 до 12 x 104 Н / мм2
Теплостійкість: чавун не горить! Це було підтверджено також в постанові про вступ в силу будівельного розпорядження NRW.
Стійкість до впливу хімікатів: при використанні системи для відведення побутових стоків з pH 2-pH 12 чавун значно перевищує значення, передбачені стандартом DIN EN 877.

gallery/attachments-Image-11857168px600x338
gallery/attachments-Image-saint-gobain_1

Труби Duker повністю герметичні на стиках і швах; стійкі до корозії, завдяки епоксидному лаку, яким покриваються труби; мають підвищені здібності до навантажень механічного та теплового характеру. Всі ці переваги дають трубах гарантію 100% довговічності і надійності для експлуатації як у внутрішніх, так і в зовнішніх системах водостоків.

Труби Duker використовуються для каналізації. Так як внутрішня поверхня труби рівна і гладка, проблем з проходом стоків не виникає. А епоксидне покриття не допускає утворення осаду і нашарувань.

Виробництво відповідає всім міжнародним та європейським стандартам. Крім того труби мають властивість шумоізоляції, що доведено безліччю проведених досліджень.

Одне з головних достоїнств труб Duker- абсолютна вогнестійкість, адже чавун НЕ плавиться і не горить.
Труби Duker показали себе як найкращий варіант в застосуванні до будь-яких систем водостоків в житлових, громадських і робочих будинках.

Особливості монтажу безраструбная системи:

У порівнянні з розтрубною дана система скоротила час монтажу і займаний простір. Безраструбная чавунна труба не вимагає зварювання, принцип має на увазі з'єднання литого чавуну і фасонних частин хомутом. Хомут виготовляється з стабілізованою стали, попередньо хромованою, з використанням всередині антикорозійного покриття (гуми).

gallery/attachments-Image-parking_duker_sml

Переваги чавунних труб Duker для каналізації:

малий (0,0115 мм / мК) коефіцієнт розширення (можна бетонувати);

рівень шуму не перевищує 16 дБ;

захищені від корозії;

герметичні;

нетоксичні;

довговічні (до 80 років при дотриманні правил експлуатації).