Україна, Київ, 04128

gallery/attachments-Image-PP_logo_1

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45

+38 (044) 224-60-46

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Труби поліпропіленові для внутрішньої каналізації

Труби каналізаційні з поліпропілену призначені для безнапірних каналізаційних систем, прокладаються в середині будинків. Колір сірий, гладкі з розтрубом під гумове кільце. Насправді, безнапірні системи стоків не пред'являють високих вимог до матеріалів, тому на споживчі властивості каналізаційних систем впливає в першу чергу якість і культура виробництва, і лише потім - характеристики самих полімерів.

Каналізаційні поліпропіленові труби

gallery/attachments-Image-vnytr_b

Переваги:

Стійкість до механічних впливів: матеріал може деформуватися, але не зламається.

Досить висока термостійкість - температура стоків може досягати до 90 ° С, короткочасно до 100 ° С.

Висока стійкість до впливу кислот і лугів.

Висока дифузійна стійкість.

Екологічна безпека.

Системи внутрішньої каналізації з поліпропілену знаходять повсюдне застосування в промисловому і цивільному будівництві. Основні переваги поліпропіленових труб в тому, що вони витримують температуру стоків до + 100 ° C і мають високу хімічну стійкість. Гладкість внутрішніх стінок забезпечує відсутність відкладень, заростання і хороші гідравлічні параметри.

Ці властивості визначають широку область застосування трубопроводів при відведенні стоків від:

побутових сантехнічних приладів пральних і посудомийних машин (в даному випадку, крім високої температури стоки містять поверхнево активні речовини (ПАР).

великих об'єктів, таких як кухні і пральні.

об'єктів, що містять агресивні компоненти; школи, лабораторії, медичні установи, промисловість і т..д.

Каналізаційні поліпропіленові труби і фасонні частини використовують для внутрішньої розводки в системах каналізації в житлових, адміністративних та промислових будівлях, а також в системах внутрішнього водостоку для будівель заввишки до 10 м.

Розміри каналізаційних труб з поліпропілену

Каналізаційні труби з ПВХ (полівінілхлорид)

ПВХ - досить жорсткий пластик, який має складну молекулярну структуру.

Переваги:

Механічна міцність.
Низький коефіцієнт теплового розширення.
Щодо більш висока стійкість до УФ - випромінювання.
І самозагасаючі.

Недоліки:

Підвищена крихкість, особливо при низьких температурах призводить до незручності транспортування і монтажу в умовах російської зими. При ремонті систем з ПВХ, пов'язаних з розбиранням з'єднань, є ризик зламати деталь.
Низька термостійкість унеможливлює використання ПВХ систем в разі, якщо температура стоків тривалий час перевищує 70 ° С.
Невисока стійкість до впливу деяких агресивних середовищ (наприклад, органічних розчинників). Вплив такого роду речовин, навіть у мізерних концентраціях знаходяться в стоках, призводить до поступового руйнування матеріалу і появи нальоту на внутрішніх стінках (хоча, в будь-якому випадку, ці відкладення істотно нижче, ніж на чавуні).
Високий вміст хлору в ПВХ викликає настороженість екологів і обмежує застосування таких систем всередині житлових будинків.
Виходячи з усього вищесказаного, неважко зрозуміти, чому зараз в розвинених країнах Європи ПВХ системи використовуються, в основному, для зовнішньої каналізації.

Труби для внутрішньої каналізації з ПВХ стійкі до впливу органічних і неорганічних кислот і лугів.

Робоча температура труб ПВХ для внутрішньої каналізації до 60 градусів.

gallery/trubi_pp_kanalizacii