Україна, Київ, 04128

gallery/attachments-Image-PP_logo_1

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45

+38 (044) 224-60-46

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

КРАНЫ ПОЛІЕТИЛЕНОВІ для підземного встановлення під ковер

gallery/attachments-Image-fkr_pe1

Поліетиленові кульові крани

Основною перевагою таких кранів є тм, що відсутня необхідність в їх обслуговуванні в процесі експлуатації. Поліетиленовий кульовий кран може встановлюватися на поліетиленовий трубопровід за допомогою стикового або терморезисторного зварювання. Конструкція кульового крана надає можливість установки його як в колодязі, так і в грунті під килим. Для установки в грунті кран оснащується телескопічним подовжувачем. Ось подовжувача виготовлена ​​з металу, а для захисту його від корозії застосовується захисна поліетиленова оболонка.

Поліетиленові кульові крани призначені для установки в газопровідних системах з максимальним тиском до 10 бар або в водопровідних тиском до 16 бар і дозволяють проводити відключення одного або декількох ділянок чинного поліетиленового трубопроводу.

gallery/gazovyj-kran-3-4-friatec-friatek

Крани виготовляються повністю з матеріалу ПЕ-80 або ПЕ-100, що є ідеальним для підземних газопроводів - немає необхідності в анодної захисту.

ПЕ патрубки SDR11 дозволяють застосовувати як терморезисторні, так і стикового зварювання.

Завдяки матеріалу з якого виготовляються крани вони можуть використовуватися в діапазоні температур від -30 С до + 40 ° С

При встановленні запірної арматури в наземному виконанні по технічним нормам в газопостачанні потрібно огородження ділянки території, виконуються певні вимоги по покриттю. Крім того, не завжди можна вибрати місце установки такого пристрою при наявності дефіциту вільних територій. Від усього цього можна піти при застосуванні підземного поліетиленового кульового крану. Відкривається і закривається такий кран спеціальним штоком, який виводиться на поверхню, він може бути знімним. Ручка подовжувального штока виводиться під "килим", а сам кран приварюється до труби. Додаткові опори або колодязя при цьому не потрібно, кран знаходиться у вільному грунті.
Якщо порівняти витрати на придбання кульового крана і сталевий засувки, звичайно, остання виявиться дешевше. Однак при її монтажі необхідно враховувати також і витрати на зведення опори або колодязя, піщану подушку, зовнішнє огородження і ділянку землі, що знаходиться в експлуатації. Встановелня підземного поліетиленового крану набагато спрощує цикл робіт по монтажу запірної арматури, закупівлю всіх необхідних матеріалів і процес здачі об'єкта будівництва.