Україна, Київ, 04128

gallery/attachments-Image-PP_logo_1

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45

+38 (044) 224-60-46

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Фітинги ПВХ для зовнішньої безнапірної каналізації

gallery/pvc_n1

Фітинги ПВХ для з'єднання безнапірних труб
зовнішньої каналізації

Труби ПВХ та фітинги ПВХ для зовнішньої безнапірної каналізації отримали широке застосування в системах зовнішньої і внутрішньої каналізації, зливостоків, а також активно застосовуються для обладнання зливових систем різних типів. Каналізаційні труби і фітинги ПВХ (з полівінілхлориду) володіють високою надійністю і завдяки своїм якостям як будівельного матеріалу забезпечують необхідну герметичність всіх з'єднань на безнапірних трубопроводах. Каналізаційні труби і фітинги ПВХ важать порівняно мало, знижуючи, таким чином, трудомісткість робіт при їх монтажі.

Для з'єднання каналізаційні ПВХ труби і фітинги ПВХ мають розтруб і гумові кільця ущільнювачів, які забезпечують швидкий, надійний і простий монтаж системи, що не вимагає додаткових фінансових витрат.
Каналізаційні безнапірні ПВХ фітинги та труби, оснащені гумовими кільцями ущільнювачів, просто вставляються один в іншу.

Фітинги для безнапірних труб ПВХ представлені таким асортиментом:

Муфти ПВХ (подвійний розтруб)
Компенсаційні патрубки ПВХ (один розтруб)
Відводи ПВХ, повороти 15 °, 45 °, 67 °, 90 °
Трійники ПВХ 45 °, 67 °, 90 °
Переходи ексцентричні - редукції ПВХ
Кришки (заглушки ПВХ) для розтруба.
Ревізії ПВХ
Зворотні клапани з ПВХ
Ущільнювальні кільця, гумові переходи

Фітинги ПВХ міцні і надійні, а також мають тривалий термін експлуатації. При монтажі систем зовнішньої каналізації з ПВХ, фітинги повністю сумісні з елементами систем інших виробників, забезпечуючи при цьому герметичність з'єднань і надійність системи в цілому.

gallery/pvh-naruzhka